Nüüd saad saata pakke Picapac pakiautomaadi kaudu!

See tähendab, et me oleme isikliku pakiautomaadi tehnoloogia loonud nii, et kõik pakid, mida soovid saata, jõuavad turvaliselt sihtkohta. Ja seda isegi siis, kui oled kodust eemal! Kuidas seda teha?

Näiteks, kas oled kunagi tellinud e-poest jalatsid, mis jalga ei sobi? Nüüd saad panna need oma kodu ees asuvasse pakiautomaadi, saata koodi kullerile ja minna rahuliku südamega tööle või randa. Ajad, mil pidi, isegi täpset aega teadmata, kulleri saabumist ootama, on minevik.

Meie koostööpartnerite võrgustik laieneb pidevalt ja me teeme koostööd mitme ettevõttega, et nad tunneksid pakiautomaadi võimalusi ning et teenus toimiks kliendi jaoks sujuvalt ja mugavalt. Siiski ei ole pakiautomaat vaid kullerteenuse jaoks – avamiskoodi saab jätta kõigile, kellele vaja.

Näiteks soovib sõber Sinult telki laenata, aga Sul pole aega, et seda talle üle anda. Jäta telk lukustatud pakiautomaati, sõida puhkusele ning saadetise võtab postkastist kas sõber või kuller.

Kuidas pakkide saatmine täpsemalt käib?

Kulleri tellimine

Pakkide saatmise aluseks on kullerfirma „Telli kuller“ teenuse valimine. Seetõttu pead valima kullerfirma, mis pakub kulleri kohaletellimise võimalust. Seejärel pead täitma kullerteenuse tellimise vormi, täpsustama isikliku pakiautomaadi olemasolu ja andma kullerile selle postkasti PIN-koodi, kust ta saadetava paki kätte saab.

Olukord on teine, kui soovid pakki tagastada – sageli saadab e-pood kulleri tagastatavale pakile tasuta järele. Sisseoste tehes vaata kindlasti, kas see võimalus on olemas!

Pane tähele!

Alates 26.10.2023 pakume koostöös Omnivaga pakkide saatmist Omniva pakiautomaadi teenuse hinnaga. Selleks logi sisse www.minu.omniva.ee lehel ning vali “Saada pakk” valiku all lähtekohaks “Picapac”. Täpsema info tegevuste kohta leiad SIIT.

Alates 12.12.2023 pakume koostöös Omnivaga pakkide tagastamist. Selleks logi sisse www.minu.omniva.ee lehel ning vali pealehelt “Tagastan paki oma Picapac’ist”. Täpsema info tegevuste kohta leiad SIIT.

PIN kood kullerile?

Jah! Enne paki isiklikku pakiautomaati panemist tuleb kastil sisestada unikaalne kood, mida kasutatakse saadetise postkastist väljavõtmiseks. See kood erineb põhikoodist, mida saab muidu lahtrite avamiseks kasutada. 

PIN-i seadistamine:

1. Vajuta PIN-koodi tahvlil tärni, mille järel teeb pakiautomaat 2 piiksu.
2. Sisesta see sama 4-kohaline kood, mille sa kullerfirmale kirjutasid.
3. Nüüd teeb pakiautomaat 3 piiksu.
4. Vali paki jaoks sobiv lahter, pane pakk lahtrisse sisse ja lukusta lahter.

Kinnitus saabub sõnumina, nii pole ohtu, et kõrvaline isik lukustab postkasti ilma omaniku teadmata.

Näidissõnum: „Paki saatmine postkastist: L. PIN-kood: 1111“

Sõber või kuller saab kohale jõudes selle koodiga postkasti avada ja paki edasi toimetada. Isikliku pakiautomaadi omanik saab sõnumi niipea, kui paki väljavõtja on neljakohalise koodi sisestanud.

Näidissõnum: „Kuller on võtnud paki postkastist: L“

Niisiis, kui soovid saada ja saata kõik oma pakid kodus viibimise kohustuseta, telli endale isiklik pakiautomaati siit!