Isiklik Picapac

Isiklik Picapac on era- ja äriklientidele loodud pakiautomaat, mis paigaldatakse koduvärava või ärihoone juurde. Kolme lahtrilisse pakiautomaati saab hoiule jätta nii suuremaid kui väiksemaid pakke ning neid ka teele saata – kõike seda nii, et sind ennast ei pea kontoris olema.

Paketid

Tee enda jaoks parim valik

Fix Max business

aastapõhine pakett

20,9 €

kuus + KM

226,8 €

aastas + KM
18,9 € + KM kuus

Kampaania raames tasuta paigaldus

Kampaaniapakkumine

Fix paketil tutvumispakkumine – 2€ = 2 kuud. Kasuta tellimisel sooduskoodi PICAFIX või ja saad Picapaci proovida 2 kuud 2€ eest.

Korduma kippuvad küsimused

Jah. Igale kapile saad määrata unikaalse PIN-koodi, mis võimaldab pakid turvaliselt kullerile jätta ka kodust eemal olles. Loe lisaks pakkide saatmise kohta siin.

Pakiautomaati saavad pakke asetada kõik kullerettevõtted ja miks mitte ka naaber, kes laenatud tööriista sulle tagastada soovib. Picapac´i pakiautomaadil on avatud lahendus, mis tähendab, et lahtrid on tühjadena avatud olekus ning lukustuvad pärast saadetiste sisestamist. Suuremad kullerettevõtted (DHL, Omniva, UPS, Itella, DPD ja ka Prisma, COOP, Rimi ning Selver) on meie tootega kursis ja nende kullerid oskavad samuti isiklikku Picapaci kasutada.

Paigutame pakiautomaadi sinu ärihoone juurde – kui sul on näiteks piiratud ruum või lukustatud aed, siis soovitame paigaldada automaadi hoone lähedusse, tagades kulleritele lihtsa juurdepääsu. Pakiautomaadi reguleeritav jalg võimaldab paigaldust erinevatesse keskkondadesse. Oluline on tagada, et pakiautomaat oleks klientidele mugavalt ligipääsetav ja ohutu.

On küll! Picapaci pakiautomaat on valmistatud terasest ja selle lahtrid hoiavad pakke vihma ja niiskuse eest. Unikaalse koodiga saavad pakkidele ligi vaid pakiautomaadi kasutajad. Kulleril on ligipääs vaid tühjadele lahtritele. Kui pakiautomaat sisaldab juba pakke, pääseb sellele juurde ainult siis, kui pakiautomaadi üks kasutajatest on selle lukust lahti teinud. Loe siit, millistes oludes ja kuidas me isiklikku pakiautomaati katsetame. (https://picapac.com/et/2021/04/22/kuidas-naeb-valja-kodupakiautomaadi-tootmine-ja-testimine/)

Ainus, mida Picapac vajab, on sile/looditav maapind + koht, kuhu saavad mugavalt ligi kõik kullerid. Picapac ei vaja elektritoidet, sest töötab akuga, mille vahetuse eest vastutab meie koostööpartner, kes jälgib distantsilt aku olekut. 

Tehniline informatsioon

Isiklik pakiautomaat on valmis kasutuseks kohe pärast selle kohale toimetamist, ka paigaldus on imelihtne.
L_icon-1.svg
472 mm x 530 mm x 526 mm
M_icon.svg
252 mm x 367 mm x 526 mm
S_icon.svg
252 mm x 120 mm x 390 mm
mail.svg
Tavaline postkast
weight.svg
Kaal 65 kg
size.svg
Kogumõõt: 800 mm x 600 mm x 850 mm
Ei leidnud sobivat lahendust?
Tutvu ka meie teiste lahendustega
Uudiskiri

Liitu meie uudiskirja listiga ja saad võimaluse proovida Picapac isiklikku pakiautomaati 3 kuud!

Selleks täida kõrvalolev vorm ja saadame sulle meili peale sooduskoodi!

E-post

Nimi