Uus Picapac - kogukonna pakiautomaat

Kogukonna Picapac on suurettevõtetele, ärimajadele ja arendajatele loodud pakiautomaat, mis paigaldatakse ärimaja juurde. 8-16 lahtrilist pakiautomaati saavad kasutada üksnes pakiautomaadiga liitunud kasutajad/kliendid, võimaldades pakke kätte saada, kui ka teele panna nii, et sind ennast ei pea kohal olema. Lisaks, kui soovid kogukonna Picapaci oma piirkonda või asulasse, on omavalitsusel võimalus see soetada, et muuta kohalike elu veelgi mugavamaks ja tõhusamaks.

Paketid

Tee enda jaoks parim valik
Korduma kippuvad küsimused

Tegemist on 8-lahtrilise pakiautomaadiga, mis on mõeldud kasutamiseks väiksematele küladele, kogukondadele ja nt ka korteriühistutele. Pakiautomaadil on XS, S ja M lahtrid.

 

Pakiautomaati saavad paki jätta kõik teenusepakkujad, kes on Picapaci kasutamiseks meiega liitunud.

 

Pakkide sisestamiseks kliendi ja kulleri poolt tuleb kasutada pakiautomaadil olevat QR koodi, mille skaneerimisel avaneb telefonis Picapaci veebileht, kus saab paki teele paneku tegevused teha.  

 

Kuller tuvastab õige kliendi tema isikliku aadressi järgi.

Kui pakk kulleri poolt Picapaci sisestatakse, tuleb leibkonna peamisele kasutajale sõnum saabunud paki kohta (NB! lisakasutajad sõnumit Picapacilt ei saa)

 

Pakiautomaat töötab aku pealt, mis püsib laetuna vähemalt ühe aasta. Kui aku hakkab tühjaks saama, siis tuleme vahetame aku uue vastu.

 Kirjuta meile oma soovist klienditeenindus@picapc.ee . Kui sinu kogukonnas on kasutajaid vähem, siis uuri meie väiksemat toodet – SIIN.

Kasuta kojuveoks kullerteenust, sest kogukonna Picapaci saavad pakke jätta kõik kullerid, kes on Picapaciga liitunud (hetkel Omniva ja DHL, kuid ettevõtteid lisandub)

 

Koostöös Omnivaga saab kõik pakiautomaadi teenusega saadetised kätte isiklikust Picapacist.

 

Selleks, et Omniva pakiteenus toimiks, pead:

 

  1. Veenduma, et Sinu telefoninumber on Omniva süsteemiga ühendatud.  Picapaci klienditeenindusele telefoninumberi saatmisel edastab ta numbri ka Omnivale, kes lisab selle oma süsteemi. Ühe Picapaci taga võib olla kuni 5 lisakasutajat.

 

  1. Valima e-poes oste tehes Omniva pakiautomaadi nimekirjast tarnevaliku “1.eelistus/ Picapac pakiautomaat”. Kui seda valikut e-poes pole, siis vali endale lähim pakiautomaat ning Omnivasse jõudes suunatakse pakk automaatselt sinu kodupakiautomaati.

 

P.S Kogukonna Picapaci puhul saab teavituse paki saabumise kohta ainult leibkonna peamine kasutaja. Lisakasutajate pakid liiguvad küll Picapaci, kuid nemad teavitust ei saa.


Täpsemalt saad Omniva lisateenuse kohta lugeda SIIT.

Ei, kuna paki saabudes saab SMS-sõnumi üksnes paki saaja ning unikaalse koodiga saab automaadist paki kätte. Seega naaber ei saa pätsata sinu uusi jalanõusid endale (:

Kuller tuvastab paki pakiautomaati asetamisel õige saaja kliendi aadressi järgi. Seetõttu on oluline, et tellimuse tegemisel sisestad oma korrektse aadressi.

Kui pakk pakiautomaati ei mahu, siis võtab kuller Sinuga ühendust ja lepib kokku uue väljastamise viisi. 

 

NB! Kogukonna automaadis pole L lahtrit, seega ei saa selles suuruses pakke kogukonna automaadi asetada. 

Tehniline informatsioon

S_icon.svg

90 mm x 190 mm x 380 mm

small_icon.svg

90 mm x 380 mm x 500 mm

M_icon.svg

190 mm x 380 mm x 500 mm

size.svg

Kogumõõt: 1500 mm x 1405 mm x 700 mm

Ei leidnud sobivat lahendust?
Tutvu ka meie teiste lahendustega
Uudiskiri

Liitu meie uudiskirja listiga ja saad võimaluse proovida Picapac isiklikku pakiautomaati 3 kuud!

Selleks täida kõrvalolev vorm ja saadame sulle meili peale sooduskoodi!

E-post

Nimi