KKK ehk küsimused, mis kipuvad korduma

picapac pakiautomaat

Toome sinuni enamlevinud küsimused, mida Picapac kodupakiautomaadi kohta küsitakse. Vastused aitavad mõista täpsemalt, mis teenusega on tegemist ja kas see on midagi, mis sobiks ka sulle. 

1. Mis on Picapac? 

Picapac isiklik pakiautomaat on era- ja äriklientidele loodud pakiautomaat, mis paigaldatakse koduvärava juurde. Sinna saab jätta nii suuremaid kui väiksemaid pakke ning neid ka teele saata – kõike seda nii, et sind ennast ei pea kodus olema. 

Meie eesmärk on rõõmustada inimesi võimalikult kiire ja kodulähedase kaubaveoga. Meie ainulaadne võrgustik koosneb personaalsetest pakiautomaatidest, kuhu saavad pakke toimetada kõik kulleriteenuse osutajad. Ei mingeid probleeme, peamurdmist ega ebameeldivaid kokkupuuteid – ainult siiras heameel õigel ajal koju toimetatud asjadest. Rohkem saad lugeda siit

2. Kust tuleb selline nimi – Picapac? 

Picapaci sõnamärk on ülimalt sirgjoonelise tähendusega: pick – a – pack ehk eesti keelde tõlgituna „võta pakk“. Juba nimi ise annab aimu selle kohta, millisesse kategooriasse kuuluva teenusega on tegu.

Eriti vahva on see, et eesti keeles saab nime Picapac lugeda sõnana „päkapikk“!

Picapaci nimes on täpselt parasjagu mängulisust, tulemuslikkust ja uuenduslikkust, et anda edasi kõike seda, mida suudab pakkuda üks vahva päkapikk, kes toob rõõmu valmistava pakikese mugavalt otse ukse taha.

3. Kas Picapac valmib Eestis või välismaal? 

Picapac pakiautomaadid toodetakse Eestis, Tallinna lähedal meie koostööpartneri – Parcelsea poolt. 

4. Mis on Picapaci teenuse hind?  

Meil on valikus kolm paketti hindadega 14,90€; 16,90€ ja 20,90€. Kõige populaarsem valik on standardpakett hinnaga 16,90€, mille sees on automaatselt Omniva lisateenus. See tähendab, et kõik e-poest tellitud pakid saad koju tellida kui ka kodust välja saata Omniva pakiautomaadi teenuse hinnaga. 

5. Kuidas Picapac suhtleb & mis keeles on sõnumid? 

Pakkide saabumisel saadab Picapac sulle sõnumi. 

Picapac sõnumikäsklused on inglise keeles, kuid see eest väga lühikesed ja arusaadavad kõigile (näide allpool).  

6. Kas Picapaci kasutamiseks on vaja eraldi äppi? 

Ei, Picapaci saab kasutada kas pakiautomaadil oleva PIN-padi abil või telefoniga sõnumkäskluseid saates. 

7. Kas Picapac on mõeldud ainult eramajade jaoks või saab ka tellida kortermaja juurde? 

Eramajade puhul on sõltumatuse tõttu ilmselt kõik lihtsam, kuid Picapac on paigaldatud ka kortermajade ja ridaelamute ette. Ainus tingimus on sel juhul see, et peab korteriühistuga läbi rääkima, kas Picapaci paigaldamine on kõigile osapooltele aktsepteeritav. Kasutada saab ainult üks leibkond.

8. Kas kõik kullerettevõtted toovad pakke Picapaci?

Jah, kõik kullerettevõtted toovad Picapaci pakke ja toidukaupu, kuid hetkel saab ainult Omniva tarnet kasutades pakke saata kui ka tellida pakiautomaadi teenuse hinnaga. Kui kasutad Picapaci postkasti asemel, siis tuuakse ka perioodika sinna. 

9. Miks on ainult Omnivaga koostöö? 

Esmajoones oleme koostööd alustanud Omnivaga, aga oleme põnevil tegemaks tulevikus koostööd ka kõikide teise teenusepakkujatega. 

10. Kas Picapac vajab erihooldust või akutoidet? 

Ainus, mida Picapac vajab, on sile/looditav maapind + koht, kuhu saavad mugavalt ligi kõik kullerid. Picapac ei vaja elektritoidet, sest töötab akuga, mille vahetuse eest vastutab meie koostööpartner, kes jälgib distantsilt aku olekut. 

11. Kui kiiresti tuuakse Picapac pärast tellimist mulle koju ja kas pean ise Picapaci paigaldama? 

Pärast tellimuse kinnitamist saadetakse sulle 3 tööpäeva jooksul teavitus, millal transport toimub. Selleks ei pea ise kohal olema, ainult saatma pildi, kuhu võib pakiautomaadi tuua. Kuid kui oled ise kohapeal olemas, siis tehakse kiire kasutamise koolitus.

Paljudes asukohtades paigaldavad meie agarad poisid ise pakiautomaadi ära, kuid mõningates kohtades on vaja kliendil endal paigaldada, kuid see on imelihtne – kokku tuleb omavahel panna vaid jalg ja pakiautomaat. 

12. Mõnes e-poes shopates ei ole tarnevalikus “Picapac” pakiautomaati – mida sel juhul teha? 

Sellisel juhul vali tarnevalikust endale lähimal asuv Omniva pakiautomaat – juhul, kui soovid pakke tellida pakiautomaadi hinnaga. Seejärel suunatakse pakk automaatselt sinu Picapac pakiautomaati telefoninumbri alusel. 
 
Muidugi võid ka teise teenusepakkuja valida, tellides kullerteenuse. 

13. Kas Picapac on turvatud? Mis sellega saab, kui midagi peaks juhtuma? 

Kõigil pakiautomaatidel on peal kindlustus ja turvarisk jaguneb kaheks: 

a) kui midagi juhtub pakiga –> vastutaja on vedaja;

b) kui midagi juhtub pakiautomaadiga –> vastutaja on Picapac, kui tegemist on vääramatu jõuga, kuid kui kahju on tekitatud kliendi poolt, siis proovime jõuda kokkuleppele. 

Samuti, kuna Picapac kaalub oma 100kg, siis ei ole seda eriti kerge kaenlasse sokutada ja sellega minema joosta (:


14. Kas Picapac on temperatuurikindel? 
 
Ei ole, vajadusel saad lisada külmakoti pakiautomaadi lahtrisse. 

Viimased uudised

Uudiskiri

Liitu meie uudiskirja listiga ja saad võimaluse proovida Picapac isiklikku pakiautomaati 3 kuud!

Selleks täida kõrvalolev vorm ja saadame sulle meili peale sooduskoodi!

E-post

Nimi