95% Picapac teenuse kasutajatest soovitaksid kodupakiautomaati ka oma sõbrale!

2 aastat tagasi, kui kulleri ootamise probleemi kiireks lahendamiseks kodupakiautomaadi prototüüpidega välja tulime, hakkasime koguma testklientidelt tagasisidet, milline meie esimene turutoode peaks olema. Tänu agarale katseseltskonnale saime prototüüpidest edasi arenenud pakiautomaatidega turule tulla. See sama nutikas pakiautomaat on nüüdseks sadade kodude ees kolmes eri riigis pakitellijaid abistamas. Kuid kätte on jõudnud aeg ka teise generatsiooni toote disainimiseks! 

Sealjuures on meil ülimalt oluline teada, kuidas senised sajad kasutajad kodupakiautomaadiga rahule on jäänud ja mida peaksime uut toodet tehes silmas pidama. Seega, saatsime nutipostkasti omanikele küsitluse ja oleme nii mõnegi idee võrra rikkamad!

Viska ka ise pilk peale Picapac kogukonna mõtetele. ⬇️

Enamik Picapac kasutajaid motiveeris meie toodet tellima avatud lahendus

Üheks kodupakiautomaadi eeliseks on avatud lahenduse omadus – nutikale abilisele saavad ligi kõik kullerfirmad ja vajadusel ka naaber, sõber või pakitooja. See tähendab, et kõik kolm lahtrit on lukust lahti, kui neis parasjagu pole pakke sees. Peale pakki sisestamist lahtrisse, tuleb kaas lihtsalt klõpsuga kinni panna ja pakk ootabki turvaliselt omaniku saabumiseni ilmastikukindlas lahtris.

Samuti ei eelda Picapac kodupakiautomaat eraldi rakenduse kasutamist, sest kõik käib läbi SMSi (teated pakkide saabumisest, kaugelt avamine, PIN-koodi muutmine jne). Ka see on pälvinud kasutajate ja kullerite poolse heakskiidu.

Peale avatud lahenduse peeti oluliseks ka ilusat disaini ja innovaatilisust, mis argipäeva toimetused lihtsamaks muudab. Ühe vastaja jaoks oli ka vanas postkastis läbivettinud Kroonika piisavaks motivaatoriks, et vana nutikama vastu vahetada! 

Üle poolte nutipostkasti kasutajate on juba märganud ka suurt ajavõitu

Uurides igapäevaelu ja tellimisrutiinide muutust peale erapakiautomaadi paigaldamist tõdesid mitmed kasutajad, et nüüd neil on tõepoolest aega rohkem käes. Samuti tellitakse e-poodidest rohkem ning seda tehes ei ole peetud kulleriga suhtlema, nende järgi enda aega planeerima ega üldiselt muretsema, et kas tellitud kauba ikka õigel ajal kätte jõuavad.

Väiksed võidud olid samuti märgitud. Näiteks maal elades on jäänud nii mõnigi haljastus kenamaks, kuna kulleritel pole tarvis enam kaubikuga maja ette sõita, vaid saavad kohe tee otsas paki erapakiautomaati jätta. Sellise väravaesise lahenduse tõttu ei pea kodupakiautomaadi mitmed omanikud ka koera kulleri tuleku pärast kinni panema. Ka ärikliendi suunal saime kiidusõnu – kliendid saavad iga kell enda pakkidele järele tulla ja ei pea oma aega esinduse lahtioleku aja järgi planeerima.

95% vastanutest soovitaksid kodupakiautomaati ka oma sõbrale

Tootepõhilistele skaalaküsimustele vastati alati “Meeldib” või “Väga meeldib” vastusevariantidega, mis on meile kui veel päris noorele ettevõttele ja tootele väga hea tagasiside. Samuti osati konstruktiivselt välja tuua põnevaid arengukohti, mida saame kodupakiautomaadi praegustele funktsioonidele juurde lisada. Märkimisväärne oli meie jaoks fakt, et 95% kodupakiautomaadi kasutajatest soovitaksid Picapac toodet ka sõbrale edasi! 

Seega, lubame omalt poolt, et areng ei lõpe ja esimese generatsiooni kodupakiautomaat sirgub aasta lõpuks juba veelgi nutikamaks!

Endale saad Picapac kodupakiautomaadi tellida siit!

 

Viimased uudised

Uudiskiri

Liitu meie uudiskirja listiga ja saad võimaluse proovida Picapac isiklikku pakiautomaati 3 kuud!

Selleks täida kõrvalolev vorm ja saadame sulle meili peale sooduskoodi!

E-post

Nimi