Jaga pakiautomaati - maksa vähem!

Nüüd saad pakiautomaati jagada oma naabriga! Kasuta sooduskoodi EELTELLI ja maksa edaspidi vaid 8€ kuus. Sooduskoodiga esimesed 3 kuud = 3€.

jagatudmasin

Turvaline ja
kontaktivaba

Ilmastikukindel ja
vastupidav

Kliendihinnang
4.8/5

3 kappi ühes
postkastis

Korduma kippuvad küsimused

Iga leibkond peab tasuma vaid 8€ eest, et kasutada jagatud pakiautomaati

Naabritel on toote tellimine lihtnelisa toodet tellides vaid koduaadress  ning info, millisel aadressil oleva Picapaciga soovid liituda, 

Kliendile lisaks saab olla kuni 5 lisakasutajat. Teavituse saabunud pakist saab ainult Picapaci peamine kasutaja ehk tellimuse teinud klient.

  1. Peale saabunud paki SMS teavitust .  Sisesta sõnumis olnud 6-kohaline PIN-kood sõrmistikul.
  2. Pakiautomaat avab lahtri, kus sinu pakk sees on.
  3. Võta lahtrist pakk välja ning sulge lahter.
  4. Peale koodi kasutamist ning luugi sulgemist märgib pakiautomaat lahtri tühjaks
 • Ei, kuna kõik kliendid saavad paki saabumisel sõnumiga unikaalse koodi ning seetõttu ei saa naaber sinu kraami ära pätsata.
  Paki saabumisel saadame sulle sõnumiga uksekoodi, millega lahtri saad avada.

  Kuller valib paki pakiautomaati asetamisel nimekirjast õige kliendi aadressi. Seetõttu on oluline, et tellimuse tegemisel sisestad oma korrektse aadressi.

  Kui teed tellimuse ning oled esimene klient, siis peab kahe kuu jooksul peale paigaldamist liituma vähemalt kaks kasutajat.
  Selleks pöördu meie klienditeeninduse poole klienditeenindus@picapac.ee
  Kampaania korras tasume paigalduse ise.  

  Tellimuse lõpetamise etteteatamisaeg on 60 päeva.

  • Tasuda tuleb ka 5€ tagastamise tasu. Tagastamise tasu on selleks, et kui pakiautomaadile jääb lõpuks üks kasutaja, siis ei peaks tema tasuma kogu demonteerimise tasu üksi.
  • Kortermaja paketile kohaldub ainult demonteerimise tasu 49,9€ nagu isikliku pakiautomaadi puhul.

  Paki hoiuaeg on 72h, mille jooksul saadame sulle ka meeldetuletuse pakile järele tulemiseks. On oluline, et tuleksid pakile enne hoiuaja lõppu järele. Kui soovid hoiuaega pikendada, siis pöördu klienditeenindus@picapac.ee

  Kuller võtab uue kokkuleppe tegemiseks sinuga ühendust.

  Jaga pakiautomaati naabritega

  Jagatud pakiautomaat on 3-lahtriline pakiautomaat, mida saavad kasutada mitu leibkonda. See tähendab, et naabermajad saavad tellida ühe jagatud pakiautomaadi ning seda ühiselt kasutada. Tootel peaks olema vähemalt 3 kasutajat.

  masin2.png

  Kojuvedu pakiautomaadi hinnaga

  Võimalik tellida pakke koju pakiautomaadi teenuse hinnaga. Selleks kasuta e-poes shopates tarnevalikut "1. Eelistus/Picapaci pakiautomaat", mille leiad Omniva pakiautomaadi rippmenüüst.