Rahulolu küsitluse tulemused: Mida arvavad meie kasutajad Picapac’ist?

3 aastat tagasi, kui kulleri ootamise probleemi kiireks lahendamiseks tuli Parcelsea erapakiautomaadi prototüüpidega välja, hakkasid nad koguma testklientidelt tagasisidet, milline esimene turutoode peaks olema. Tänu agarale katseseltskonnale saadi juba 2021 mais prototüüpidest edasi arenenud isikliku pakiautomaadiga turule tulla. 

Nüüdseks on see sama nutikas pakiautomaat jõudnud ligi 900 koduvärava ette!

Sealjuures on meil ülimalt oluline teada, kuidas senised kasutajad on pärast kolme tegutsemisaastat teenusega rahul ja mida peaksime teenuse arendamisel silmas pidama. Seega, saatsime pakiautomaadi omanikele küsitluse 2023 aasta lõpus ja oleme nii mõnegi idee võrra rikkamad! 

Enamik kasutajaid motiveeris pakiautomaati tellima mugav lahendus ja avatud võrgustik

Üheks Picapac pakiautomaadi suurimaks eeliseks on mugavus – pakkide tellimine, tagastamine ja saatmine on niivõrd lihtne tänu isiklikule pakiautomaadile, sest kõiki neid tegevusi tehes ei pea koduväravast kaugemale minema. 

Lisaks sellele saavad pakiautomaadile ligi kõik kullerfirmad ja samuti ka naaber, sõber või muu pakitooja. Avatud lahendus tähendab seda, et tavaolekus on kõik kolm lahtrit avatud olekus, kui neis pole pakke sees. Peale paki sisestamist pannakse lahter klõpsuga kinni ja paki omanikule läheb kohe SMS-sõnum. Peale seda ootab pakk turvaliselt omanikku ilmastikukindlas lahtris.

Picapac kodupakiautomaadi kasutamise juhend

 

Samuti ei eelda Picapac erapakiautomaat eraldi rakenduse kasutamist, sest kõik käib läbi SMS-i (teated pakkide saabumisest, kaugelt avamine, PIN-koodi muutmine jne). Ka see on pälvinud kasutajate ja kullerite poolse heakskiidu.

Peale avatud lahenduse peeti oluliseks, et peale kullerteenuse pakkide jõuavad Picapac pakiautomaati ka kõik Omniva pakiautomaadi pakid. Positiivselt on kliente üllatanud ka üldine innovaatilisus – poole aastaga oleme teenust edasi arendanud, tuues sisse võimaluse ka pakke saata ning tagastada pakiautomaadi teenuse hinnaga. 

Üle poolte pakiautomaadi kasutajate on juba märganud ka suurt ajavõitu

Uurides igapäevaelu peale erapakiautomaadi paigaldamist tõdesid mitmed kasutajad, et neil on tõepoolest aega rohkem, sest ei pea oma tegemisi planeerima pakkidel järelkäimise järgi, vaid pakid ootavad neid ise kodus. Samuti tellitakse e-poodidest rohkem ning seda tehes, ei ole pidanud kulleriga suhtlema, nende järgi enda aega planeerima ega üldiselt muretsema, et kas tellitud kauba ikka õigel ajal kätte saavad.

Kliendi tagasiside, kui küsisime, et mis on Picapaci juures positiivselt üllatanud: 

“Lihtsus, mulle väga meeldib see lähenemine. Pakke veel ise saatnud ei ole, aga arvan, et see võimalus annab asjale veel vürtsi juurde. Varem oli nii, et kui hakkasin Eesti jõudma, siis tegin oma tellimised/ostud varem ära, ikka pidi arvutama ja kaaluma, sest ei tahtnud pakiautomaate kaua kinni hoida ja pakiautomaadi juurest läbi sõit tuli nagunii ette võtta, või oli siis poes soovitud soodustus läbi, soodustuskood aegunud. Nüüd valin ise kunas ostan ja kunas paki välja võtan. Väga rahul selle uue pereliikmega, kelle nimeks Picapac :)”

 

rimi epood nutipostkast toidukapp

Väiksed võidud olid samuti märgitud. Sellise väravaesise lahenduse tõttu ei pea pakiautomaadi omanikud ka koera kulleri tuleku pärast kinni panema, sest pakiautomaat paigaldatakse värava juurde. Ka ärikliendi suunal saime kiidusõnu – kliendid saavad iga kell enda pakkidele järele tulla ja ei pea oma aega esinduse lahtioleku aja järgi planeerima.

Kuidas saaksime teenust veelgi paremaks muuta? 

Kokkuvõttes võime öelda, et klientide rahulolu on üldiselt kõrge, kuid on mõned valdkonnad, mida saaksime veelgi paremaks muuta. 

Peamised ettepanekud hõlmavad SMS-i avamise viivituse vähendamist, suuremat koostööd teiste kullerteenustega, selgemaid juhendeid diagrammide või piltide abil ja Picapaci rakenduse või äpi arendamist. 

Üldiselt on Picapaci kasutajad teenuse mugavuse, lihtsuse ja pideva arendustegevuse üle positiivselt üllatunud, kuid on valmis nägema edasisi parandusi mainitud valdkondades. Ja see on see koht, kus me saame ainult õppida ja klientide tagasiside kõrva taha panna ning omaltpoolt lubada, et Picapac pakiautomaat sirgub aasta lõpuks juba veelgi nutikamaks ja ägedamaks!

Nüüd on meil erapakiautomaadi kõrvale valikusse tulnud ka jagatud pakiautomaat! Uuri lähemalt, mida see endast kujutab.

Endale saad Picapac kodupakiautomaadi tellida siit!

Viimased uudised

Uudiskiri

Liitu meie uudiskirja listiga ja saad võimaluse proovida Picapac isiklikku pakiautomaati 3 kuud!

Selleks täida kõrvalolev vorm ja saadame sulle meili peale sooduskoodi!

E-post

Nimi