Nüüd saad Picapac pakiautomaadi kaudu saata kõik pakid välja Omniva pakiautomaadi hinnaga

Koostöös Omnivaga pakume alates 26.10.2023 võimalust saata pakid Omniva pakiautomaadi teenuse hinnaga! 

PS! Standard- ja Preemiumpaketis on saatmine hinna sees. Põhipaketi kliendid saavad saatmise lisateenuse juurde osta (3€ kuus), pöördudes klienditeenindus@picapac.ee või Picapaci iseteeninduses paketi ise standarpaketi vastu vahetada (Standardpaketi hind 15,90€ kuus). 

Paki saatmiseks saab kasutada Minu Omniva keskkonda. Loe edasi, et näha paki saatmise juhiseid samm-sammult.

Juhised paki saatmiseks:

1. Logi sisse Minu Omniva keskkonda.  Kui sul pole Minu Omnivas kasutajat, siis registreeri ennast kasutajaks. Telefoninumbri lisamisel tuvastab süsteem automaatselt, et Sul on Picapac automaat.

2.Pealehel sisselogimisel küsib Omniva sinu käest, kas soovid, et järeletulemise aadressiks oleks Sinu Picapac. Palun pane sellele “kinnitan”.

3. Nüüd kuvab sulle paki järeletulemise kohana sinu isikliku Picapaci aadressi. 

Kui sul ei kuva Picapaci valikut, siis pole sinu number Omniva süsteemis Picapaciga ühendatud. Palun pöördu meie klienditeeninduse poole klienditeenindus@picapac.ee

4. Picapac PIN-koodi väljale sisesta 4-kohaline PIN, mida kasutad paki saatmiseks Picapacis. NB! Ära kasuta oma isiklikku paki kättesaamise koodi, vaid genereeri saatmiseks uus.

Juhised PIN-koodi kullerile seadistamiseks Picapac automaadis leiad siit – Kuidas kasutada saatmisfunktsiooni Picapac pakiautomaadis peatükis.

5. Sisesta vajalikud andmed ja vii paki registreerimine lõpuni.

6. Enne saatmise eest tasumist näed paki andmeid. Kui kõik on õige, siis tasu paki eest.

7. Prindi paki aadresskaart välja ning pane see pakile. Kui sul printer puudub siis ära muretse! Kirjuta pakile saatja & saaja telefoninumber ning pakikood, kuller paneb pakile aadresskaardi ise 🙂

Sisesta saadetav pakk sobivasse Picapac lahtrisse koos PIN- koodiga, mida paki vormistamisel kasutasid (PIN genereerimine: Kuidas kasutada saatmisfunktsiooni Picapac pakiautomaadis). Kuller tuleb pakile järele kahe tööpäeva jooksul. 

Mõned olulised tähelepanekud, mida paki saatmisel silmas pidada:

  • Hetkel saab pakke saata ainult Baltikumis.  Väljapoole Baltikumi tuleb pakkide saatmiseks kasutada kullerpaki saatmise valikut.
  • Paki saatmisel tuleb arvestada sellega, et saadetav pakk mahub Picapac lahtrisse. Kui pakk Picapac lahtrisse ei mahu, tuleb vormistada kullerkorje.
  • Ära pane mitme erineva teenusepakkuja pakke ühte lahtrisse kokku.
  • Paki saatmine pakiautomaadi teenuse hinnaga toimib ainult Omnivaga, teiste teenusepakkujate puhul tuleb kasutada tavapärast kulleri koju tellimise teenust.
  • Pakki saatmisel pole võimalik valida ajavahemikku, millal kuller pakile järele tuleb. Kui pakiga on kiire, siis on soovitav vormistada tavaline kullerkorje.