kodupakiautomaat

Kuidas näeb välja kodupakiautomaadi tootmine ja testimine?

Iga tootmine algab põhjaliku testimisega. Komplekteerime valmis väiksema partii pakiautomaate, millega testime nende kvaliteeti ja vastupidavust. Kui testid on edukalt lõpuni viidud, asume pakiautomaate suuremas mahus tootma ja seejärel paigaldama.

Pakiautomaadi kered käes – asume värvima ja pakiautomaate testimiseks komplekteerima!

Kodupakiautomaadi tootmine

Esimeste pakiautomaatide sisemused jõudsid tehasesse! Siit ootab neid edasi värvimine, komplekteerimine ja testimine. Nagu ühes varasemas blogipostituses kirjutasime – muutus vastavalt meie pilootprojektile ja klientide tagasisidele ka pakiautomaadi funktsionaalsus :

  • Suurem “L” lahter: PIN-padi tõstsime “XS” lahtri kaanele ja seeläbi suureneb “L” lahter.
  • Reguleeritav jalg: pakiautomaadile lisandub reguleeritav jalg, mis võimaldab seda paigaldada kaldpindadele. 
  • Mugavus ja ohutus: pakiautomaadi “L” ja “M” lahtrite kaasi hakkavad avatud olekus fikseerima magnetid, mis võimaldavad lahtreid kasutada ilma, et kasutaja peaks ise kaasi toetama. 
  • Niiskuse ja tolmukindlus: paigaldasime pakiautomaadile lisatihendid, et niiskus ja tolm lahtritesse ei pääseks.

Isikliku pakiautomaadi kaane vastupidavuse testimine

Kodupakiautomaadi kaane test

Pakiautomaadi kaane vastupidavust testime kaane avamise ja sulgemise tsükli alusel. Testime kokku 1000 kaane avamise ja sulgemise tsüklit, mis tähendab umbes 5 aasta jagu pakiautomaadi kasutamist. Sarnased testid teeme läbi ka sisemiste lahtrite kaantega.

Aga kuidas peab kodupakiautomaat niiskusele vastu? 

Niiskusele ja muudele sademetele vastupidamine on Eesti kliimas väga oluline. Selle testimine on põhimõtteliselt klassikaline duši all käimine. Kuna meie vannitoad jäid veidi väikeseks, tegime seda õues – ja otse loomulikult testisime seda erinevate nurkade alt, sest vihma ei saja kunagi ainult „otse“ taevast alla. Testimise tulemus – pakiautomaat niiskust ei karda! 

Kodupakiautomaadi veetest

Ja edasi?

Paralleelselt toimetame pakiautomaati tarkvara ja elektroonika ning kui kõik testid on edukalt lõpuni viidud, komplekteerime kõik kokku ning paneme tootmisliini täismahus tööle. Veidi veel kannatust ning juba peagi saavad kõik tellijad enda pakiautomaati kasutama hakata! ✌️