10 põhjust, miks peaksid kaaluma isikliku kodupakiautomaadi soetamist

Picapac kodupakiautomaat

Täna tellin. Homme ei ole kodus. Ülehomme ei ole aega, et sõita postkontorisse või väljastuspunkti linna teise otsa. Tuleb minna laupäeval. Oh üllatust! Kaunis pikad järjekorrad, sest ka teised ei jõudnud oma pakkidele töönädala jooksul järele minna. Aga mis teha. Tuleb oma pooltund ära passida, sest pühapäeval on postkontor hoopis kinni.

Küll on praktiline, et toidupoest tellimisel saab paika panna ajavahemiku, millal soovid oma kauba kätte saada. Sinu kui aktiivse inimese jaoks on aga ajaaknad sageli liiga suured ja vangistavad nii terveks õhtuks toaseinte vahele.

Kus mu pakk on, huvitav? „Aga miks see saadeti postkontorisse, kui ma olin terve aeg kodus!? Telefon ei helisenud üldse.“ Sina oled nördinud ja kõnekeskuse töötaja nõutu, aga tõde ei paista kusagilt.

Kas mõni neist olukordadest tuleb sulle tuttav ette? Tuleb, jah? Kas sa isiklikust kodupakiautomaadist oled kuulnud? Siin on kümme põhjust, miks võiksid selle soetamist kaaluda. 

1. Omniva tarnet kasutades jõuavad pakid otse koju pakiautomaadi hinnaga

Kui varem pidid isikliku pakiautomaadi omanikud kasutama koju kullerdamise teenust, siis nüüdsest saavad kõik kodupakiautomaadi omanikud tellida pakid koju pakiautomaadi hinnaga. Seda juhul, kui kasutad Omniva teenust. Nii saad tavapärase pakiautomaadi hinnaga pakid otse koju tellida ja pakiautomaadi-orienteerumise asemel päriselt metsa orienteeruma minna.

2. Hoiad kokku oma väärtuslikku aega

Picapac kodupakiautomaati omades ei pea sa ilmselt enam kunagi minema ülerahvastatud postkontorisse ega pakiautomaadi juurde. Sinu pakid ootavad sind alati turvaliselt kodus.

Kui sa tellid veebist palju kaupa ja oled harjunud oma liikumist planeerima pakkide kättesaamise järgi, siis edaspidi on sul vabadus oma aega ja teekonda oma eelistuste järgi planeerida. Kui tahad, lähed autoga, kui tahad rattaga. Või hoopis jalgsi. Sa ei pea mõtlema sellele, kas sa jaksad poekotte tassida.

3. Saad korraga kätte toidu, pakid, tööstuskaubad ja ajalehed

Suures toidupoes käimine võtab päris palju aega. Hea, kui kohe poe juures on õige pakiautomaat, kuhu tellid e-poodidest vajalikke asju. Mitte alati.

Toidu tellimine kulleriga on küll lihtne, kuid iial ei tea, kas õnnestub enne kullerit koju jõuda või peab hoopis paar tundi tühja kõhtu kannatama.

Kodupakiautomaadi omanik saab tellida korraga mitmest veebipoest ja pakid kätte üksteisest sõltumatult erinevate kullerteenuste kaudu. Iseteeninduse kaudu saab alati kõiki pakke ka jälgida.

Kodupakiautomaat võtab sinu pakid vastu otse sinu koduvärava juures, olenemata sellest, kas oled parasjagu kodus, eemal või teel. Pakiautomaadil on kolm eraldi lahtrit erinevates suurustes pakkide jaoks. Saad korraga kätte nii toidukotid, e-poest tellitud pakid kui ka ajelehed ja -kirjad. 

4. Sa ei pea muretsema ka siis, kui oled pikemalt eemal

Isiklikku pakiautomaati saab asju tarnida mitu korda päevas ning sa ei pea pärast iga kauba saabumist seda tühjendama, sest lahtreid on ju kolm. Teavituse saad muidugi kohe, kui saadetis on kohale jõudnud.

Kuna pakiautomaadil on eraldi kolmes suuruses lahtrid, on see hea lahendus ka puhuks, kui oled ise pikemalt eemal või puhkusel.

5. Kontaktivaba üleandmine

Kodupakiautomaadi abiga saad oma tellimused kätte täiesti kontaktivabalt. Sa ei pea kullerilt pakki vastu võttes enam isiklikult alla kirjutama. 

6. Kodupakiautomaadi kaudu saad ka pakke välja saata või pakke kellegile pealevõtmiseks jätta

Isiklik pakiautomaat ei ole vaid saadetiste vastuvõtja, vaid ka väljasaatja. Tuttav tahab laenata tööriista, kuid sina plaanid juba varem kodust lahkuda? Pole probleemi – jäta tööriist pakiautomaati. Tahad e-poest tellitud pakid tagastada? Pole probleemi, jäta pakid pakiautomaati ning kuller saab need sealt peale võtta. Müüsid internetis mõned oma vanad riided maha ning ostja ei soovi pakiautomaadi eest maksta? Pole probleemi, jäta riided erapakiautomaati ja ostja saab need pakiautomaadist kätte.

7. Picapac kodupakiautomaat toimib kõigi kullerteenustega

Kodupakiautomaat on avatud kõigile kullerteenustele. Sa saad tellida oma eelistatud veebipoest ilma, et peaksid tarnevõimalusteni jõudes oma meelt muutma ja teises poes nullist alustama.

Meie teenuse avatus tähendab ka seda, et kapp on integratsioonivaba ja selle kasutamiseks ei ole vaja spetsiaalset äppi. Kulleritele meeldib see väga ning tarbijatele samuti.

Avatus toob kaasa veel ühe eelise – nimelt selle, et kui vanaema tahab sulle oma jalutuskäigu teekonnal õunakooki jätta või sõber laenatud raamatu tagasi tuua, siis on see lihtsamast lihtsam. Miks? Sest lahtrid on avatud olekus, kui sinna ei ole veel midagi sisse pandud!

8. Isiklik pakiautomaat on paindlik – sobib nii koju kui ka äritegevusse

Picapac pakiautomaat sobib nii eramajapidamistele, paarismajadele, ridaelamutele kui ka ettevõtetele.

9. Nutikas lahendus aitab hoida ka keskkonda

Kui tava kullerteenusega ei õnnestu sinu pakki kätte toimetada esimesel katsel, reostavad kullerteenuse auto korduvad sõidud asjatult keskkonda. Kui valid nutikama lahenduse, Picapac kodupakiautomaadi, siis vähendad oma pakkide kättetoimetamise ökoloogilist jalajälge.

10. Mõistlik valik kõigi osapoolte jaoks

Teenuseosutajad, kaupmehed ja sina tarbijana jagate üht unistust: et kuller saaks kauba üle anda esimesel katsel. Kui see ei toimi, muutub see kõigi jaoks tüütuks.

Kullerfirma jaoks on ebaõnnestunud kohaletoimetamiskatse päris korralik kulu. Kui see kulu jääb olemata, peaks ajapikku teenuse optimeerimine muutma kõigi jaoks soodsamaks ka tarnekulu.

 

Kokkuvõttes on Picapac kodupakiautomaadi jaoks käimas väga põnev aeg. Kogume aktiivselt kasutajate tagasisidet ja arendame oma teenust aina paremaks ja sujuvamaks. Me isegi täna ei tea veel täpselt, mida me oma tänastele tellijatele juba aasta pärast saame pakkuda – ideid on laual väga palju. Aga üks asi, mis ei muutu, on meie eesmärk – pakkuda turul kõige paremat ja stiilsemat kodupakiautomaati. 

Kõlab hästi? Kui oled Picapac kodupakiautomaadist huvitatud, siis esita oma tellimus siin. 

Kui otsid mõnele küsimusele veel vastust, siis tutvu ka korduma kippuvate küsimustega siin.

Viimased uudised

Uudiskiri

Liitu meie uudiskirja listiga ja saad võimaluse proovida Picapac isiklikku pakiautomaati 3 kuud!

Selleks täida kõrvalolev vorm ja saadame sulle meili peale sooduskoodi!

E-post

Nimi