Kuidas kasutada Picapac pakiautomaati?

1. Ostle ükskõik mis e-poes! Isikliku pakiautomaadi puhul pole oluline, kust ja mida shoppad – see võib olla nii toit (kuna pakiautomaatil on olemas ka termokast), moe-, elektroonika- ja-nii-edasi-kaubad. Peaasi, et pakk ära mahuks ja et selle endale koju telliksid!

2. Telli pakk endale koju. Kõik kullerettevõtted sobivad. Picapac isiklik pakiautomaat on avatud lahendus, see tähendab, et lahtrid on tühjadena avatud olekus ja lukustuvad, kui panna sinna pakk sisse. Sinna tarnimise ainuke eeldus on see, et tellite paki kulleriga koju ning seejuures võivad nad olla ükskõik mis kullerfirmast, sest kasutada saavad seda nad kõik! Peale nende saab pakiautomaati üllatusi tuua ka su pere, sõbrad ja naabrid! Lähemalt järgmises punktis.

4. Lahter lukustub klõpsuga! Aga kuidas siis lahtrid täpselt lukustuvad? Et pakk ikka turvaliselt lahtris oleks, tuleb lahtri kaanele peale vajutada, et käiks “klõps”. Nii ei ole enam see spetsiifiline lahter enam avatud olekus ja jääb suletuks, kuni see PIN-koodi või SMSi kaudu avatakse. Teised lahtrid on veel muudele pakkidele avatud!

5. Pakiautomaati omanik saab SMS-teavituse. Kui käib ära “klõps”, siis saadab pakiautomaat omanikule teavituse, et pakiautomaati on tulnud saadetis ning mis suuruses lahtirsse (näide:”L. Delivery!”).

6. Lukustatud lahtri saab avada PIN-koodiga pakiautomaati pealt kui ka SMSi kaudu. Pakiautomaati peal on olemas PIN-pad (sõrmistik), millega saab lukustatud lahtrid avada kõik, kes koodi teavad. Omanik saab pakiautomaati avada ka SMSi kaudu, selleks tuleb kirjutada sõnumisse “Open” ehk sel juhul on võimalik lukustatud lahtreid avada ka distantsilt (näiteks olukorras, kus kõikides lahtrites on juba pakk sees, aga sul on üks pakk veel tulemas).

7. Võta saadetis(ed) lahtrist välja ja jäta lahter avatud olekusse! Nüüd tuleb lihtsalt lahtrite kaaned nende peale jätta nii et need oleks kergelt avatud – ehk ära nii kõvasti peale vajuta, et käiks “klõps”. Sulge pakiautomaati kaas ja mine naudi ostlemise vilju!